Dużo radości po Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego.
Data: 2018-10-08 19:30:55

W niedzielę 30 września 2018r. odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego w Siennicy Różanej. Podczas turnieju można było zobaczyć również wspaniałe pary KTT JUMP Janów Lubelski. W części przedpołudniowej do rywalizacji przystąpili Mikołaj i Ola, którzy awansowali do finału turnieju i ostatecznie zdobyli świetne 5 miejsce oraz PREMIUM przybliżające do kolejnej klasy tanecznej. Ogromne brawa za kolejny udany start w nowym sezonie!

Dwie pary debiutowały w sportowym tańcu- Michał i Iza (półfinał) oraz Rafał i Hania (miejsce 3). Gratulacje dla Was za zaangażowanie, śliczny taniec i uśmiech na twarzy! Oby tak dalej!!!
W wieczornej gali turnieju wzięli udział Przemek i Wiktoria. Zaprezentowali się znakomicie, pokazali fantastyczny taniec pełen emocji, charyzmy, wdzięku, dynamiki i techniki tanecznej. Sędziowie zdecydowali że zasłużyli na 2 miejsce... Bardzo Wam gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Tancerze KTT JUMP- to była czysta przyjemność być z Wami podczas turnieju, oglądać Wasze zmagania i Wasz taniec. Serdeczne gratulacje dla Was i dla Waszych Rodziców!!!