To był bardzo udany weekend w tańcach towarzyskich.
Data: 2019-04-02 08:22:37

W sobotę początkujący tancerze i miłośnicy tańca podjęli realizację na Top-Art Dance Show Krasnystaw 2019. Impreza jak zawsze przygotowana na najwyższym poziomie i choć skierowana do początkujących tancerzy to oprawa jak na najważniejszych turniejach w kraju. Tu należy się ukłon i brawa dla organizatorów - bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w takim wspaniałym wydarzeniu!!
Nasza reprezentacja klubu, choć tym razem skromna, to równie cudowna jak zawsze. Trzy solistki reprezentujące JUMP spisały się znakomicie. Za piękny taniec otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody rzeczowe, medale a nawet puchary. W wieczornej części turnieju 4 pary KTT JUMP JANÓW LUBELSKI rywalizowały w kategorii Miłośnicy Tańca, gdzie każdy taniec to odrębna kategoria. Świetny taniec zaowocował wspaniałymi wynikami, wiele miejsc na podium, w tym miejsca 1. Na zaproszenie organizatorów wśród sędziów był również trener naszych par Pan Łukasz Kurzyna. Ogromne gratulacje dla Tancerzy!

W niedzielę 31 marca sportowi tancerze naszego klubu wybrali się do Przemyśla na Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. To był wspaniały dzień dla 6 par z JUMP JANÓW LUBELSKI. Najlepszym dowodem naszego sukcesu będą wyniki. Oto one:
Rafał Mróz i Hania Gzik miejsce 2 (punkty Premium)
Michał Mróz i Iza Wojciechowska miejsce 5 (punkt PREMIUM)
Maciej Goral i Patrycja Baran miejsce 1 (punkt PREMIUM) oraz AWANS do wyższej klasy tanecznej
Bartłomiej Widz i Sandra Widz miejsce 3 (punkt PREMIUM)
Mikołaj Kiszka i Ola Jaworska miejsce 1 (punkt PREMIUM)
Przemysław Nosal i Wiktoria Robak miejsce 1 (punkt PREMIUM)
Ogromne brawa i gratulacje dla Was Tancerze- jesteście WSPANIALI!