Wizyt na stronie: 928621 | Wczoraj: 376 | Dzisiaj: 207 | Teraz: 3
Galeria zdjęć
ConfiturA
dodano: 2012-05-14 12:27:49 | ilość plików: 77
autorzy zdjęć: Confitura
Biografia
Początki zespołu sięgają 2010 roku, kiedy to Damian z Mariuszem wpadli na pomysł, jak ciekawie spędzać wolny czas... Postanowili spotkać się w Gminnym Centrum Kultury w Polichnie wraz z kilkoma innymi kolegami, żeby sobie "poplumkać". Do Damiana i Mariusza dołączli wówczas:
Paweł Maziarz (w połowie lat 90-tych grał z Mariuszem mocnego rocka),
Zbyszek Zdybel - wtedy jako gitarzysta,
oraz
Łukasz - klawisze.
Po kilku nazwijmy to próbach i kilkudziesięciu zgrzewkach piwa doszliśmy do wniosku, że najwyższy czas wziąć się do roboty :) - zwłaszcza, że pojawiła się okazja, żeby gdzieś zagrać...
Przenieśliśmy się do Janowskiego Ośrodka Kultury w Janowie Lubelskim, Zbyszek przesiadł się na jego podstawowy instrument, czyli Klawisze (ponieważ Łukasz postanowił odejść z zespołu), a do składu dołączył gitarzysta Andrzej Gilas.
Każdy wówczas zagrany przez nas koncert dawał każdemu z nas ogromnego kopa i kosmiczną motywację do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy - jest tak do dziś :)
To właśnie koncerty i kontakt z publicznością oraz emocje, jakie towarzyszą nam podczas występów dają nam siłę napędową do działania.
Pod koniec 2011 roku do gościnnego występu z zespołem ConfiturA została zaproszona Kasia - występ tak spodobał się nam wszystkim, że postanowiliśmy zaproponować jej współpracę z Zespołem :)
ConfiturA dziś to świetny tzw. Cover Band, grający utwory z pogranicza Rocka i Bluesa znanych polskich (i nie tylko) zespołów. Repertuar osadzony jest w latach 90-tych - najlepszych według nas dla polskiego Rocka i Bluesa...
Obecnie zabieramy się do opracowywania własnego materiału...
Ilość odwiedzin 8566
Janowski Ośrodek Kultury © 2010 Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3, tel. 15 8724 677, 8724 678, fax 15 8724 677
wykonanie: Extreme Waves