Wizyt na stronie: 755446 | Wczoraj: 600 | Dzisiaj: 154 | Teraz: 1
Aktualności
Wyniki rywalizacji tanecznej.
2017-03-06 23:16:29
Miniony weekend okazał się wspaniałym świętem tańca dla członków Klubu JUMP Janów Lubelski. W sobotę 4 marca 2017r. nasze reprezentacje wybrały się na Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego do Piask k/Lublina oraz do Łańcuta.
Wyniki sportowych Tancerzy:
Najważniejsza informacja- Przemysław Nosal i Wiktoria Robak w kategorii pow. 15 lat w klasie E w stylu latynoamerykańskim awansowali do finału, w którym zdobyli fantastyczne 3 miejsce, które zapewniło im AWANS DO WYŻSZEJ KLASY TANECZNEJ "D"!!!
Maciej Goral i Oleszczak Ania w kategorii pow. 15 lat klasa E w stylu latynoamerykańskim zdobyli miejsce 3, natomiast w Grand Prix Polski Senior I C Open wywalczyli miejsce 2.
Mateusz Walczyna i Gozdalska Agnieszka w kat. pow. 15 lat w stylu standardowym zakończyli rywalizację w rundzie półfinałowej, natomiast w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się na finałowym 6 miejscu.
Kamil Wołoszyn i Jaworska Aleksandra w kategorii 14-15 lat klasa F awansowali do finału turnieju, w którym zajęli znakomite 3 miejsce.
Jakub Wołoszyn i Łukasik Izabela w kategorii 14-15 latków w klasie E uplasowali się na wspaniałym 2 miejscu.
Przemysław Nosal i Robak Wiktoria w kategorii pow. 15 lat w klasie E w stylu standardowym zajęli 6 miejsce w finale.

W niedzielę w Piaskach odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego dla Początkujących w ramach Lubelskiej Ligi Tanecznej. Nasza reprezentacja spisała się znakomicie i przywiozła z tej imprezy mnóstwo medali, zdecydowana większość za zajęcie I miejsca.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Tancerzom!! Trzymamy kciuki za kolejne turnieje.