Wizyt na stronie: 823278 | Wczoraj: 148 | Dzisiaj: 42 | Teraz: 1
Aktualności
Taneczny weekend.....
2017-11-27 10:32:26

Za nami kolejny taneczny weekend obfitujący w niemałe sukcesy naszego klubu. Najważniejsza informacja to Przemek Nosal i Wiktoria Robak wygrali turniej i awansowali do klasy tanecznej C w tańcach latynoamerykańskich! 

W dniach 25 i 26 listopada 2017r. w Lublinie odbyło się wielkie święto taneczne- Mistrzostwa Polski w Tańcach Latynoamerykańskich wśród Juniorów, Młodzieży, Dorosłych, Seniorów i Zawodowców. W ramach tak wielkiej imprezy tanecznej rozgrywane były również turnieje towarzyszące.
W sobotę zorganizowano Turniej Tańca dla Początkujących. Wśród startujących par byli też reprezentanci KTT JUMP Janów Lubelski. Dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności przed publicznością, a dla niektórych był to debiut na parkiecie turniejowym. Rywalizacja zakończyła się przyznaniem przez grono sędziowskie miejsc I, II lub III dla wszystkich startujących par i solistów. Na szyjach Tancerzy zawisły piękne medale. Turniej to przede wszystkim zabawa dla początkujących tancerzy ale i przygotowanie do prawdziwej sportowej rywalizacji. Tancerzom i Ich Rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
W niedzielę odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2017. W turnieju uczestniczyły pary z całej Polski, w tym pary z KTT JUMP Janów Lubelski. Tutaj również możemy pochwalić się znakomitymi wynikami i ogromnym sukcesem jednej z naszych par.
W kategorii 14-15 lat klasa F Kamil Wołoszyn i Pola Pituch zakończyli rywalizację na miejscu 4. Do miejsca na podium zabrakło jednego punktu. Następnym razem na pewno się uda...
W kategorii 14-15 lat klasa E debiutowali po niedawnym awansie Mikołaj Kiszka i Ola Jaworska. Debiut w nowej klasie tanecznej okazał się znakomity bo Mikołaj i Ola zajęli finałowe miejsce 4. 
W kategorii pow. 15 lat klasa E styl tańców latynoamerykańskich, KTT JUMP reprezentowały dwie pary: Grzegorz Masłowski i Agnieszka Gozdalska oraz Maciej Goral i Anna Oleszczak. Obie pary uplasowały się na podium, zajmując odpowiednio miejsca 2 i 3.
W kategorii pow. 15 lat klasa D tańce latynoamerykańskie Przemysław Nosal i Wiktoria Robak po raz kolejny okazali się bezkonkurencyjni. Zdecydowanie i z duża przewagą zajęli miejsce 1, a także otrzymali ostatni-siódmy punkt PREMIUM co oznacza, że awansowali do wyższej klasy tanecznej. Od następnego turnieju będą rywalizowali w klasie tanecznej "C". Warto zauważyć, że Wiktoria ma dopiero 13 lat, a klasa taneczna C to najwyższa klasa jaką można uzyskać w kategorii 12-13 lat. Tym większe brawa należą się Przemkowi i Wiktorii!
Serdecznie gratulujemy wszystkim parom KTT JUMP Janów Lubelski!
Niebawem kolejne turnieje dlatego też życzymy połamania obcasów :)

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link


Odwiedziny: 1038
Janowski Ośrodek Kultury © 2010 Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3, tel. 15 8724 677, 8724 678, fax 15 8724 677
wykonanie: Extreme Waves