Wizyt na stronie: 622852 | Wczoraj: 623 | Dzisiaj: 527 | Teraz: 2
Aktualności
Wyniki dwóch turniejów tanecznych.
2018-12-17 19:43:12

W sobotę w Żółkiewce odbył się Amatorski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego dla par i solistów. Wśród grona kilkuset młodych tancerzy byli również reprezentanci naszego klubu. Dzieci, młodzież i dorośli pokazali jak piękny jest taniec i ile dostarcza wrażeń. Każdy uczestnik został nagrodzony dyplomem, statuetką, pucharem lub nagrodami rzeczowymi. W panelu sędziowskim był również trener naszych par Pan Łukasz Kirzyna.

Dzieci miały również okazję spotkać Mikołaja, zrobić z nim wspólne zdjęcie a nawet dostać upominki. To było piękne widowisko taneczne, przeprowadzone w sposób profesjonalny, tak jak odbywa się to na turniejach o najwyższej randze. Była radość z tańca, piękna prezentacja poszczególnych stylów tanecznych i dużo uśmiechu na twarzy Tancerzy.
Wszystkim młodym artystom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W niedzielę na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Łańcucie rywalizowały trzy pary z KTT JUMP.
Rafał i Hania w kategorii 12-13G zatańczyli swój drugi sportowy turniej i wywalczyli fantastyczne 2 miejsce oraz zdobyli 2 punkty Premium.
Przemek i Wiktoria w kat. pow.15 lat klasa C tańce latynoamerykańskie uzyskali awans do finału i uplasowali się na znakomitym 4 miejscu uzyskując jednocześnie Punkt Premium przybliżający do wyższej klasy tanecznej.
Natomiast Mikołaj i Ola debiutowali w świeżo zdobytej klasie D i zakończyli rywalizację na rundzie półfinałowej.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.