Wizyt na stronie: 656116 | Wczoraj: 302 | Dzisiaj: 22 | Teraz: 2
Aktualności
Najważniejszy turniej taneczny za nami!
2018-12-18 13:37:13

Za nami najważniejszy i największy turniej w ciągu roku - Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof.M.Wieczystego w Krakowie. Turniej niesamowity, niepowtarzalny, inny niż wszystkie- każdy taniec oceniany oddzielnie, zawsze z ogromną liczbą tancerzy. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć Tancerzy KTT JUMP. Nasza reprezentacja liczyła 5 par, które świetnie się zaprezentowały i każda para zdobyła awans do kolejnej rundy, każda była w półfinale, a jedna para w finale i to w 3 tańcach!

Mikołaj Kiszka i Ola Jaworska (kat. 14-15 D ST i LA) dopiero co zdobyli D klasę, a już odnieśli spektakularny sukces. Wytańczyli Finał w 3 tańcach-samba,rumba,jive!!! A w końcowej klasyfikacji uplasowali się na miejscu 6 i zdobyli punkt Premium w tańcach latynoamerykańskich!!
Grzesiek Masłowski i Agnieszka Gozdalska (kat. pow. 15 D ST i LA)walczyli od 1/8 finału i z powodzeniem dostali się do półfinału zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich, pokonując wiele innych par.
Przemek Nosal i Wiktoria Robak (kat. pow. 15 D ST i C LA) mieli największą liczbę par w kategorii bo aż 42. Wywalczyli awans do półfinału w rumbie,a było tak blisko finału... W tańcach standardowych wywalczyli awans do ćwierćfinału.
Maciej Goral i Patrycja Baran (kat. pow. 15F LA)wytańczyli półfinał we wszystkich 3 tańcach latynoamerykańskich i zdobyli punkt Premium, a warto wspomnieć, że tańczą ze sobą zaledwie miesiąc!!!
Michał Mróz i Iza Wojciechowska (kat. 14-15 F) debiutowali na turnieju takiej rangi, a w ogóle był to Ich trzeci start w turnieju sportowym. Pięknie się spisali i awansowali do półfinału turnieju.