Wizyt na stronie: 697284 | Wczoraj: 317 | Dzisiaj: 68 | Teraz: 1
Aktualności
Za nami kolejny taneczny weekend.
2019-02-05 08:50:32
Reprezentanci KTT JUMP brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, gdzie Bartek Widz i Sandra Widz zwyciężyli w tańcach latynoamerykańskich i zdobyli PUNKT PREMIUM przybliżający do wyższej klasy tanecznej , a był to debiut w kategorii pow. 15 lat. Natomiast w tańcach standardowych uplasowali się na miejscu 4.
W niedzielę podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa Przemek Nosal i Wiktoria Robak w tańcach standardowych awansowali do finału i ostatecznie zajęli miejsce 5 a w tańcach latynoamerykańskich miejsce 8. Zabrakło jednego sędziowskiego "x" do miejsca premiowanego.

Obu parom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.