Wizyt na stronie: 823276 | Wczoraj: 148 | Dzisiaj: 40 | Teraz: 2
Aktualności
PROTOKÓŁ „POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH”
2012-05-24 12:23:45

PROTOKÓŁ
„POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH”

Janowski Ośrodek Kultury – 23.05.2012

23. maja 2012 r. o godz. 1000 w sali widowiskowej Janowskiego Ośrodka Kultury odbyły się przesłuchania „Powiatowego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych”, w których udział wzięło 10 zespołów teatralnych z powiatu janowskiego.

Komisja w składzie: Marian Giska, Joanna Jargiło oraz Maja Mędrek postanowiała przyznać:

  • W kategorii „Szkoły podstawowe”

I miejsce – „Heca” z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim za przedstawienie „Legenda o warszawskim Bazyliszku” (instruktor Bożena Kapica)

II miejsce – „Grzeczne chłopaki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach za kabaret „Na kolonii” (instruktor Krystyna Wójcik)

III miejsce – „Wesoły teatrzyk” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Modliborzycach za przedstawienie „Baśnie wciąż aktualne” (instruktor Zuzanna Skoczyńska)

III miejsce – „Szok na scenie” z Zespołu Szkół w Potoku Wielkim za inscenizację „Żałosna historia diabła Fajerka” (instruktor Grzegorz Studziński)

Wyróżnienia: Zespół Szkół w Potoczku (instruktor Joanna Kułaga oraz Jolanta Gajór)
„Skrzaty” z Zespołu Szkół w Potoku Wielkim (instruktor Dorota Fuszara)
„Popakowapa” z PSP z OI w Janowie Lubelskim (instruktor Wioletta Sołtys)

  • W kategorii „Gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne”

I miejsce – „De klaszczers” z Publicznego Gimnazjum w Wierzchowiskach Drugich za kabaret „Balladyna” (instruktor Magdalena Moskal)

II miejsce – „Amicus” z Zespołu Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim za kabaret „O Jasiu i Małgorzatce, co zamieszania narobili w piernikowej chatce” (instruktor Anna Szmidt)

III miejsce – „Maska” z Publicznego Gimnazjum w Janowie Lubelskim za przedstawienie „Fachowcy” (instruktor Elżbieta Orzeł)

Wszystkie grupy teatralne otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Janowski Ośrodek Kultury serdecznie dziękuje wszystkim instruktorom za trud włożony w staranne przygotowanie uczestników do konkursu. Komisja podkreśliła wysoki poziom prezentacji teatralnych, szczegółowo przygotowane scenariusze, scenografie oraz opracowania muzyczne.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!Odwiedziny: 1592
Janowski Ośrodek Kultury © 2010 Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3, tel. 15 8724 677, 8724 678, fax 15 8724 677
wykonanie: Extreme Waves