Wizyt na stronie: 822620 | Wczoraj: 155 | Dzisiaj: 112 | Teraz: 2
Aktualności
„Warsztaty filmowe dla nauczycieli i uczniów”.
2013-04-03 12:15:13

polski_intytut.png
Dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla Janowskiego Ośrodka Kultury na realizację zajęć rozwijających zainteresowania artystyczne młodzieży z powiatu janowskiego

Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał dofinansowanie Janowskiemu Ośrodkowi Kultury na realizację projektu „Warsztaty filmowe dla nauczycieli i uczniów”. Już w połowie kwietnia odbędzie się 24-godzinny maraton fotograficzny dla młodzieży z janowskich szkół ponadgimnazjalnych. Projekt obejmuje również warsztaty operatorskie i montażowe dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz skierowane do nauczycieli warsztaty kreatywnego pisania tekstów inspirowane filmem z pakietu Filmoteka Szkolna. Warsztaty i ćwiczenia będą prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny. Nie zabraknie konkursów fotograficznych i filmowych dla młodzieży oraz mieszkańców powiatu janowskiego. Zgłoszone do konkursów prace zostaną zaprezentowane widzom podczas Festiwalu Artystów Filmu i Telewizji. Autorem projektu jest Emilia Żuber, która pełni funkcję Lokalnej Liderki Filmoteki Szkolnej w województwie lubelskim.

Informacje dotyczące terminów realizacji poszczególnych zadań oraz warunków uczestnictwa będą zamieszczane na stronach internetowych: www.jokjanow.pl, www.janowlubelski.pl, www.powiatjanowski.pl. Zapraszamy do udziału!


Emilia ŻuberOdwiedziny: 1917
Janowski Ośrodek Kultury © 2010 Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3, tel. 15 8724 677, 8724 678, fax 15 8724 677
wykonanie: Extreme Waves