Wizyt na stronie: 792257 | Wczoraj: 682 | Dzisiaj: 304 | Teraz: 2
Aktualności
Dzień dziecka 2013r.
2013-06-05 18:05:50

W dniu 1 czerwca przed Janowskim Ośrodkiem Kultury odbył się festyn z okazji DNIA DZIECKA. Mimo niesprzyjającej aury najmłodsi mieli wiele powodów do radości. To właśnie specjalnie dla nich przygotowaliśmy zabawy, konkursy i koncerty. Harcerze poprowadzili konkursy zręcznościowe, a fani hola-hop mieli okazję zmagać się na czas w ich kręceniu. Zaangażowaliśmy również rodziców, którzy z wielkim poświęceniem skakali na piłkach po nagrody dla swoich pociech. Prawdziwą gratką dla uczestników było odnalezienie skarbu. Wygrała Ola Ruman, która po odnalezieniu klucza dostała rower ufundowany przez Adama Kuśmierczyka. Nie zabrakło również konkursów plastycznych w lepieniu gliny, rysowaniu pastelami, układaniu puzzli . Dzieci miały także okazję zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych na scenie w „Drodze do gwiazd”

Poza imprezą przed Janowskim Ośrodkiem Kultury, mali fani wozów strażackich mieli okazję przejechać się zwyżką, zwiedzić wnętrze samochodu i zapoznać się z pracą strażaka.

Jak każda impreza plenerowa, również ta miała swój finał - koncert nowo powstałego zespołu „KLESZCZE” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim, który razem z wokalistkami JOK-u rozganiał wiszące na Janowem deszczowe chmury.Dziękujemy Harcerzom, Powiatowej Straży Pożarnej i sponsorom wszystkich nagród:

Usługi Transportowe Józef Łupina

Kwiaciarnia Casablanca B. i D. Prus

Sklep rowerowy Adam Kuśmierczyk


Odwiedziny: 808
Janowski Ośrodek Kultury © 2010 Janów Lubelski, ul. Jana Pawła II 3, tel. 15 8724 677, 8724 678, fax 15 8724 677
wykonanie: Extreme Waves