Wizyt na stronie: 838601 | Wczoraj: 297 | Dzisiaj: 174 | Teraz: 2
Zajęcia taneczne
Kolejne sukcesy taneczne zespołu " JUMP"
2016-04-26 12:44:38

Kolejne sukcesy taneczne zespołu " JUMP"
Ostatni weekend był dla naszego Klubu i jego Tancerzy bardzo emocjonujący i baaaardzo taneczny. Sportowi tancerze wzięli udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego osiągając znakomite wyniki.
W sobotę 23 kwietnia trzy pary reprezentujące JUMP Janów Lubelski uczestniczyły w Turnieju organizowanym w Tarnobrzegu.
W imprezie tanecznej wzięło udział wiele par z całej Polski więc konkurencja była ogromna. Pomimo kłopotów zdrowotnych i stresu związanego z debiutem daliśmy radę!
Mikołaj z Polą oraz Kamil z Olą mieli trudne zadanie bo ich konkurencja zaczynała się aż od 1/4 finału. Jednak wspaniały występ zaprocentował pewnym zakwalifikowaniem się do połfinału. Do finału niestety odrobinę nam zbarakło. Ostatecznie Mikołaj z Polą zakończyli rywalizację na 7 miejscu, tuż za sześcioparowym finałem, a Kamil i Ola wspaniale rozpoczęli swoją przygodę z tańcem sportowym i uplasowali się na znakomitym 9 miejscu!
W kategorii 14-15 latków do rywalizacji stanęli Przemek z Wiktorią, którzy pewnie wywaliczyli wejście do finału turnieju i zdobyli fantastyczne 2 miejsce na podium! Tym samym zdobyli kolejny punkt, który przybliża ich do wyższej klasy tanecznej!
Jednak na tym nasi tancerze nie poprzestali. Już dzień później, w niedzielę 24 kwietnia wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju tym razem organizowanym w Lublinie. W tej imprezie prezentowały się 4 pary z KTT JUMP Janów Lubelski. Wsparcie rodziców i trenerów przyniosło znakomite rezultaty. W pierwszej części turnieju startowały pary z kategorii 12-13 lat: Kamil z Olą i Mikołaj z Polą. Obie nasze pary awansowały do finału. Kamil z OLą zdobyli miejsce 6, natomiast Mikołaj i Pola miejsce 3.
W kolejnym bloku imprezy startował Przemek z Wiktorią, którzy powtórzyli sukces z dnia wcześniejszego, ponownie zajmując znakomite miejsce 2, a było o krok od wygranej bo pomiędzy dwiema parami był remis i decydowały tzw. "małe punkciki".
W trzeciej częsci turnieju rywalizowali Kubą z Izą. Był to ich trzeci start w nowej, wyższej klasie tanecznej. Zatańczyli naprawdę dobrze, więc o wynik mogliśmy być spokojni. I faktycznie start okazał się znakomity, a Kuba i Iza wytańczyli sobie pewne 2 miejsce!
To był intensywny weekend dla naszych Tancerzy, ale jakże udany! Ogromne brawa i gratulacje dla naszych par: Kuby i Izy, Przemka i Wiktorii, Mikołaja i Poli, Kamila i Oli, Ich rodziców i Trenerów.
Życzymy kolejnych sukcesów.